روانشناسی

دهان و 13 نشانه هشدار برای سلامت بدن

کمبود ویتامین D. با مسائل مختلف سلامت دهان و دندان از جمله پوسیدگی دندان، بیماری لثه، بعضی انواع سرطان و حتی مرگ بافت استخوانی فک مرتبط است.

20 آبان 1399

علائم تومور مغزی که باید آن ها را جدی بگیرید

11نیوز/ علائم تومور مغزی می تواند عمومی یا خاص باشد. یک علامت عمومی در اثر فشار تومور روی مغز یا نخاع ایجاد می گردد. علائم خاص هنگامی ایجاد می گردد که قسمت خاصی از مغز به دلیل تومور به خوبی کار نمی کند.

13 مهر 1399

خبرنگاران مجلس و دولت باید با تعامل حرکت نمایند

کرج -خبرنگاران- نماینده مردم شهرستان های ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان درمجلس شورای اسلامی گفت: مجلس و دولت باید مسائل مردم را با تعامل اولویت بندی نمایند تا بسترپاسخگویی به مطالبات جامعه مهیا گردد.

21 شهریور 1399

10 تغییری که بعد از ترک قهوه برایتان اتفاق می افتد

ایرنا/ در میان ایرانی ها چای محبوبیت بیشتری نسبت به قهوه دارد و به طبع اعتیاد به چای نیز بیشتر از نوشیدنی های دیگر است؛ ولی نمی توان از اعتیاد به قهوه به سادگی گذر کرد. جالب است بدانیم قهوه روز به روز در ایران هواداران بیشتری پیدا می نماید. کافیین، طعم...

2 شهریور 1399

خبرنگاران طرح پیشگیری از کرونا در 15منطقه آسیب خیر البرز اجرایی شد

کرج - خبرنگاران- مدیرکل بهزیستی استان البرز گفت: گروه های همیار سلامت روان اجتماعی ، طرح مطلع سازی و آموزش پیشگیری از بیماری کرونا در 15 محله آسیب خیز و حاشیه شهرهای استان به اجرا درآوردند.

3 خرداد 1399

6 هزار سیستان و بلوچستانی آموزش های مدیریت استرس کرونا را فرا گرفتند

معاون فنی مرکز بهداشت سیستان و بلوچستان گفت: روانشناسان این استان همزمان با شیوع ویروس کرونا به وسیله سامانه تلفنی 4030 به بیش از 6 هزار نفر آموزش های روانشناختی و مدیریت استرس این ویروس را ارائه کردند.

1 خرداد 1399

تغییرات اقلیمی و بیماری های عفونی

خبرنگاران/خراسان رضوی عضو شورای پژوهش و فناوری اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: خطرات بیماری های عفونی ناشی از تغییرات آب و هوایی، بارها در گزارشات مختلف سازمان جهانی بهداشت (WHO) ذکر شده است.

29 اردیبهشت 1399