پرفروش ترین خودرو ها در قاره سبز

به گزارش وبلاگ گپ و گفتگو، همچنین علاقه شهروندان بعضی از کشور های منطقه اسکاندیناوی یا شمال اروپا نظیر هلند و نروژ به علت یارانه و تسهیلات دولتی به خریداری وسایل نقلیه برقی پاک و دوستدار محیط زیست قابل توجه است.

پرفروش ترین خودرو ها در قاره سبز

هواداران بعضی از مدل های خودرو های فراوری شده توسط شرکت های خودروسازی در بعضی از کشور های اروپایی بیشتر از سایر رقبای آنهاست.

با توجه به اهمیت بازار فروش خودرو در کشور های اروپایی، بسیاری از کارشناسان و تحلیلگران همیشه با آنالیز آمار های مربوط به فروش و عرضه خودرو، به انتشار گزارش های مختلفی درباره پرفروش ترین، محبوب ترین و پرطرفدارترین خودرو های قابل دسترسی و عرضه می پردازند که نظر خیل عظیمی از مشتریان بازار های جهانی خودرو را به سمت و سوی خود جلب می نماید.

حالا این گزارش که در وب سایت autocar آمده است به مروری بر پرفروش ترین خودرو های اروپا در فوریه 2020 به تفکیک کشور های این قاره سبز پرداخته است. طبق گزارش مذکور در اتریش فولکس واگن گلف، در کرواسی اشکودا اوکتاویا، در فرانسه پژو 208، در فنلاند تویوتا کرولا، در سوئیس اشکودا اوکتاویا، در استونی تویوتا RAV 4، در دانمارک تویوتا یاریس، در جمهوری چک اشکودا اوکتاویا، در آلمان فولکس واگن گلف، در یونان تویوتا یاریس، در مجارستان داچیا لوجی، در ایرلند هیوندای توسان، در ایتالیا فیات پاندا، در لتونی پژو 308، در لوکزامبورگ فولکس واگن گلف، در هلند کیا نیرو، در اسپانیا سئات لئون، در نروژ آئودی ای-ترون، در اسلواکی اشکودا فابیا، در لهستان تویوتا کرولا، در پرتغال رنو کلیو، دررومانی داچیا لوگان و در انگلستان فورد فیستا، خودرو های محبوب هستند.

با نگاهی به فهرست منتشر شده می توان دریافت که خودروی فولکس واگن گلف در کشور های اتریش، آلمان، بلژیک و لوکزامبورگ علاقه مندان و مشتریان بیشتری نسبت به سایر کشور ها در این قاره سبز دارد. همچنین یکی دیگر از محصولات پرفروش و محبوب در این فهرست خودروی اشکودا اوکتاویا است که در بازار کشور هایی همچون سوئیس، جمهوری چک، کرواسی و اسلوونی فروش قابل توجهی را به نام خود به ثبت رسانده است.

گستره وسیعی از خودرو های تویوتا کرولا و یاریس و راو4 نیز که در بسیاری از کشور های اروپایی هواداران و محبوبیت زیادی دارند، بیشتر در کشور های فنلاند، لهستان، دانمارک و یونان به چشم می خورد. همچنین یکی دیگر از نکاتی که در این فهرست نظر کارشناسان و تحلیل گران خودرو را به سمت و سوی خود جلب نموده است، روحیه ملی گرایی و تمایل بسیاری از شهروندان در کشور هایی نظیر ایتالیا، آلمان، سوئد و فرانسه به خریداری و استفاده از خودرو های ملی و حمایت از فراوری داخلی و وطنی بوده است.

همچنین علاقه شهروندان بعضی از کشور های منطقه اسکاندیناوی یا شمال اروپا نظیر هلند و نروژ به علت یارانه و تسهیلات دولتی به خریداری وسایل نقلیه برقی پاک و دوستدار محیط زیست قابل توجه است.

منبع: فرادید

به "پرفروش ترین خودرو ها در قاره سبز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرفروش ترین خودرو ها در قاره سبز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید