حسین کمالی: دوستان اصولگرا خودشان یک نفر را رئیس جمهور نمایند

به گزارش وبلاگ گپ و گفتگو، حسین کمالی از چهره های اصلاح طلب درباره انتخابات ریاست جمهوری گفت: بهتر است اصولگرایان در خصوص ردصلاحیت اصلاح طلبان زحمت نکشند و خود را درگیر این موضوع نکنند؛ چراکه در آینده معلوم می گردد سرمایه اجتماعی اصلاح طلبان پابرجاست یا نه!

حسین کمالی: دوستان اصولگرا خودشان یک نفر را رئیس جمهور نمایند

به گزارش اعتماد، وی اضافه کرد: پیشنهاد می کنم اگر می خواهند سرمایه اجتماعی اصلاحات را به طور دقیق ببینند و بسنجند ابتدا نسبت به اصلاح طلبان رفتار گزینشی پیش نگیرند تا بعد در عرصه رقابت بهتر معلوم گردد که کدام جریان سیاسی سرمایه اجتماعی خود را بیشتر از دست داده است.

کمالی در ادامه گفت: اتفاقا آنالیز ها و نظرسنجی ها در بسیاری از بخش ها نشان می دهد که وضع اصولگرا ها از نظر سرمایه و پایگاه اجتماعی و میزان مقبولیت میان مردم چندان تعریفی ندارد.

وی اضافه کرد: تاکید دارم که اگر قرار است انتخابات آزاد و رقابتی شکل نگیرد، بهتر است بحث انتخابات را محبت آمیز حل و فصل کنیم و اعتراض نکنیم و به اصولگرایان بگوییم که شما خودتان جمع شوید و فردی که مورد وثوق تان است را به عنوان ریاست جمهوری منصوب کنید؛ بدون اینکه رای گیری انجام گردد. در نهایت هزینه انتخابات هم خرج طبقات ضعیف و فرودست جامعه گردد.

منبع: فرارو

به "حسین کمالی: دوستان اصولگرا خودشان یک نفر را رئیس جمهور نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسین کمالی: دوستان اصولگرا خودشان یک نفر را رئیس جمهور نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید