فضای کار اشتراکی به کارآفرینان واگذار می گردد

به گزارش وبلاگ گپ و گفتگو به نقل از دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات، در فراخوان واگذاری فضای کار اشتراکی به کارآفرینان آمده است: این دانشکده با تمرکز بر الگوهای نوین آموزشی به دنبال حمایت از رشد کسب و کارهای نوین و توسعه مهارت های دیجیتال برای افزایش اشتغال است.

فضای کار اشتراکی به کارآفرینان واگذار می گردد

دانشکده پست و مخابرات بر حمایت و توسعه نوآوری در حوزه آموزش های تخصصی به وسیله تهیه نرم افزارهای آموزش تعاملی در حوزه فناوری های دیجیتالی نوظهور (نظیرIOT، بلاکچین، داده های کلان، هوش مصنوعی، رباتیک و غیره) تاکید دارد. از این رو در نظر دارد نسبت به فراهم کردن فضای کار اشتراکی برای نیروهای جوان و متخصص در قالب تیم های استارت آپی (تا سه نفر) از ایده های نو حمایت کند.

علاقمندان می توانند از تاریخ 11 خردادماه تا اول تیر 99 پس از مراجعه به وبسایت دانشکده به نشانی www.ictfaculty.ir فرم ارائه ایده خود را تکمیل نمایند و به همراه تصویر مدارک خود اعم از رزومه، آخرین مدرک تحصیلی اعضای گروه، تصویر کارت ملی و یک عدد عکس 4*3 به آدرس ایمیل education@ictfaculty.ir ارسال نمایند.

دانشکده مخابرات پس از دریافت و آنالیز مدارک فوق در کمیته احراز صلاحیت، 4 مورد از بهترین و عملیاتی ترین ایده های دریافتی را انتخاب و مطابق قرارداد تنظیمی بین طرفین و مطابق قوانین و ضوابط عمومی مربوطه، در مدت معین شده در قرارداد، برای تیم های منتخب اجازه حضور و فعالیت در دانشکده را صادر می نماید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "فضای کار اشتراکی به کارآفرینان واگذار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فضای کار اشتراکی به کارآفرینان واگذار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید