9 سال حبس برای قاتل رومینا ، این رای قابل فرجام خواهی است

به گزارش وبلاگ گپ و گفتگو، دادستان عمومى و انقلاب مرکز استان گیلان ضمن تشریح ابعاد راى پرونده قتل رومینا اشرفى گفت: پرونده قتل رومینا اشرفى توسط قضات باسابقه و به دور از هر گونه جوسازى و بر اساس ظرفیت قانونى موجود رسیدگى شده است.

9 سال حبس برای قاتل رومینا ، این رای قابل فرجام خواهی است

به گزارش وبلاگ گپ و گفتگو از میزان، مهدى فلاح میرى ضمن تشریح ابعاد راى صادره براى رضا اشرفى و بهمن خاورى عنوان نمود: بر اساس راى دادگاه بدوى، قاتل رومینا اشرفى به اتهام قتل عمد از جنبه عمومى جرم به 9 سال حبس و پرداخت دیه و فرد دیگر (بهمن خاورى) به دو سال حبس و تبعید محکوم شد.

دادستان عمومى و انقلاب مرکز استان گیلان با تاکید بر اینکه این راى قابل فرجام خواهى است، گفت: دادگاه با توجه به ظرفیت قانونى موجود اقدام به صدور راى نموده است.

وى توضیح داد: پرونده قتل رومینا اشرفى توسط قضات باسابقه و به دور از هر گونه جوسازى و بر اساس ظرفیت قانونى موجود رسیدگى شده است.

فلاح میرى در سرانجام تاکید نمود: قانون در حال حاضر در مورد قتل فرزند حداکثر مجازات را، حبس و دیه قرار داده و دادگاه نیز بر همین مبنا اقدام به صدور راى نموده؛ از طرفى وظیفه دستگاه قضایى اجراى قانون است و ابزار قاضى براى برقرارى عدالت اجراى قانون است.

منبع: جام جم آنلاین

به "9 سال حبس برای قاتل رومینا ، این رای قابل فرجام خواهی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "9 سال حبس برای قاتل رومینا ، این رای قابل فرجام خواهی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید