فال روزانه 30، 02، 1399

به گزارش وبلاگ گپ و گفتگو، فال روزانه 1399.02.30

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 30 اردیبهشت به جهان آمده ای، تولدت مبارک! سال جاری به نظر همه بسیار جذاب هستید و همه از وقت گذراندن با شما لذت می برند، پس سعی کنید وقت بیشتری با دیگران بگذرانید. شما سال جاری در عشق غرق خواهید شد، ولی این که این اتفاق دقیقا چطور خواهد افتاد معین نیست. یادتان باشد که هر کجا بروید خودتان را به همراه خواهید برد و نمی توانید از خودتان فرار کنید، پس اگر احساس می کنید چیزی در وجودتان هست که زندگیتان را تحت تاثیر قرار داده است بجای فرار کردن با مسائل خود روبرو شده و آن ها را حل کنید. در ماه اول انرژی بسیاری دارید، از آن استفاده نموده و تفریح کنید، با دیگران ارتباط برقرار کنید و پیشرفت کنید. زمان گذراندن با دوستانتان در تیر ماه به شما یاری بسیار زیادی به شما می تواند بکند و نتایج مثبتی برایتان در بر خواهد داشت. اشتباهات گذشته تان شاید در شهریور سال جاری سد راهتان شوند، ولی خیالتان از این یک نکته راحت باشد که سال جاری با مسائل مادی روبرو نخواهید بود.

فال روزانه 30، 02، 1399

امروز نه گفتن به دیگران برای شما کار بسیار دشواری است چرا که فکر می کنید همانطور که خودتان برای رسیدن به رویا ها و اهدافتان احتیاج به فرصت و کمک دیگران دارید، شما هم باید آن ها را کمک کنید تا به خواسته هایشان برسند از طرفی هم فکر می کنید بهتر است در این راه روی پای خودشان ایستاده و بیش از حد به دیگران وابسته نباشند. امروز در این مورد تا می توانید سخاوت به خرج دهید و خیالتان راحت باشد که کار اشتباهی نخواهید کرد. همسرتان را به یک شام دو نفره در یک رستوران خوب دعوت کنید و با او در خصوص هر چیزی که دلتان می خواهد حرف بزنید، از مسائل در رابطه عاطفیتان گرفته تا مسائل خانوادگی و کار و هرچیز دیگری که فکرش را بکنید.

در حال حاضر تحت شرایط کیهانی موجود دارید با نگاهی منطقی به زندگیتان فکر می کنید، این خیلی خوب است، ولی باید مواظب باشید این تفکرات منطقیتان را به دیگران تحمیل نکنید و اگر کسی با شما مخالفت کرد حالت تدافعی به خودتان نگیرید. همه چیز را در نظر بگیرید، حتی حرف کسانی که با نقشه هایتان مخالف هستند و فکر می نمایند خودشان بهتر می دانند که چه کار باید بکنید، شاید بتوان نکات مثبتی در حرف هایشان پیدا کرد. خوشبختانه شما مجبور نیستید هیچ چیزی را به هیچ کسی غیر از خودتان ثابت کنید. مجرد ها خودشان را برای غافلگیر شدن در این روز ها آماده نمایند، ممکن است عشق قدیمی شما به سراغتان بیاید و یا یک نفر که فکرش را هم نمی کنید در انتظار شما باشد.

کار های کوچکی در خانه پیش خواهند آمد، سعی کنید در انجام آن ها کمک کنید. این هفته وقت آن رسیده است که کمی برای خانه خرج کنید. امروز در خصوص روابط عاطفیتان احساساتی دوگانه و همراه با تردید و دودلی دارید، از طرفی فرصتی فوق العاده برای عمیق تر کردن رابطه فعلیتان برایتان پیش آمده است و از طرفی هم می دانید که باید با صداقت بیشتری در این راستا پیش بروید. نکات منفی و مثبت هر یک از گزینه های پیش رویتان را در نظر گرفته و در نهایت بگذارید قلبتان شما را به انتخاب راه درست هدایت کند، فقط یادتان باشد تسلیم هوس های زودگذر نشوید و آن ها را با احساسات واقعیتان اشتباهی نگیرید.

امروز خیلی سرتان شلوغ است و دلتان می خواهد هر چه زودتر آخر هفته تان شروع شود تا با خیال راحت هر چقدر که دلتان می خواهد استراحت کنید. کار های نیمه تمامی که باید قبل از شروع یک هفته جدید به خاتمه برسانید به احساس مسئولیت و تعهد شما احتیاج دارند. خوشبختانه با اولویت بندی کارهایتان می توانید خودتان را از هول شدن و در نتیجه غرق شدن در این کار های به نظر خاتمه ناپذیر نجات دهید. البته با فشار آوردن بیش از حد هم خودتان را آزار ندهید و کار هایی که خیلی ضروری نیستند را برای هفته بعد بگذارید. شما تا همین حالا هم به اندازه کافی در این هفته زحمت کشیده اید که مستحق یک استراحت درست و حسابی باشید.

امروز قدرت ادراکتان قوی تر و احساستان عمیق تر از روز های دیگر است. عکس العمل هایی که نشان می دهید آنقدر واضح و تعیین هستند که هر تلاشی برای مخفی کردن احساستان کاملا بی فایده است. در حال حاضر اهمیت آنچه می گویید از این که چطور آن را به زبان می آورید خیلی کمتر است. هیچ اشکالی ندارد که آنچه در دلتان می گذرد را با دیگران در میان بگذارید، ولی باید سعی کنید در حین انجام این کار آرام و خونسرد باشید. رابطه عاطفیتان همچنان دارد فراز و نشیب هایی را پشت سر می گذارد و به ثبات مورد نظرتان نرسیده اید، پس مواظب باشید با واکنش های ناگهانی و تحت تأثیرلحظه کاری نکنید که رابطه خود را به خطر بیندازید.

این روز ها مثل همواره محتاط و با دقت رفتار نمی کنید و دوست دارید افکارتان را بی آن که آن ها را از هیچ فیلتری گذرانده باشید با اطرافیانتان در میان بگذارید. حتی اگر بدانید حرف هایتان ممکن است نتایجی منفی داشته باشند هم دلتان می خواهد آن ها را به زبان بیاورید. متأسفانه حرف های نسنجیده ممکن است به ضرر شما تمام شده و پیشرفتتان را با مشکل روبرو نمایند. این روز ها دست سرنوشت دارد شما را به جا های تازه ای می کشاند، بهتر است به جای این که تمام توان و انرژی خود را روی یک روی متمرکز کنید صبر کنید و ببینید چه راستا تازه ای قرار است پیش رویتان قرار بگیرد. شاید آنچه در انتظارتان است خیلی بهتر از آن چیزی باشد که خودتان خواسته اید.

امروز کنترل چندانی روی برنامه روزانه تان ندارید و گاه و بیگاه اتفاقات غیر منتظره ای شما را از راستا اصلیتان منحرف نموده و وقتتان را خواهند گرفت. شاید این موضوع باعث شود توانایی خود در انجام شایسته کار ها را زیر سوال ببرید، ولی هدر دادن وقتتان با این افکار منفی و شک و تردید نسبت به خودتان هیچ نفعی به حال شما نخواهد داشت. پذیرفتن آنچه نمی توانید تغییر دهید شما را قادر می سازد که توان و انرژیتان را صرف انجام کار هایی کنید که می توانند شما را به اهدافتان نزدیک نمایند. شما حتما به خوبی از قانون جذب مطلع هستید و می دانید که فکر و ذهن خودتان را روی هر چیزی که متمرکز کنید همان برایتان اتفاق خواهد افتاد.

امروز با خاتمه ها و شروع های تازه ای روبرو خواهید بود. وقتی تحولاتی که در زندگی شما دارند صورت می گیرند شروع شوند دیگر هیچ چیزی قاد نخواهد بود جلوی آن ها را بگیرد. هیچ لزومی ندارد که بخواهید دلسرد و نا امید شوید، چرخه جدیدی که دارد در زندگیتان شروع می شود چند روزی به زمان احتیاج دارد تا شکل بگیرد، انتظار نداشته باشید همه چیز خیلی زود تغییر کند. اگر به رویاهایتان ایمان داشته باشید و اجازه دهید همه چیز همان طوری که قرار است پیش برود به وقتش به همه خواسته هایتان خواهید رسید. کسی را دوست دارید، ولی جسارت این که پا پیش گذاشته و حرف دلتان را به او بزنید در خود احساس نمی کنید، هیچ واسطه ای در میان نگذارید و خودتان حرفتان را بزنید.

این روز ها جنبه های مختلفی از زندگیتان دارند تغییر پیدا می نمایند و نمی توانید ذهنتان را تنها روی یکی از آن ها متمرکز کنید و فقط به آن بپردازید. در هر صورت برای یافتن نقشه ای که شما را به سوی آینده ای درخشان هدایت می نماید باید به درون خودتان و گذشته تان نگاه کنید. لزومی ندارد که در خصوص این سفر درونیتان با دیگران حرف بزنید، این یک سفر انفرادی است و انتخاب با خودتان است که تا چه حد و با چه کسانی در خصوص آن حرف بزنید. فقط این را یادتان باشد که کسانی که سکوت شما را درک نمی نمایند از کلامتان نیز چیزی نخواهند فهمید. راز دلتان را با کسانی در میان بگذارید که لایق شنیدن آن هستند و درکش می نمایند.

با وجود این که تعطیلات آخر هفته دارد شروع می شود هنوز ذهنتان درگیر نقشی است که در اجتماع و به ویژه محیط کارتان دارید. دلتان می خواست این همه مسئولیت برای رسیدگی کردن نداشتید و می توانستید فضایی شخصی برای خودتان داشته باشید تا در آن کمی فشاری که روی دوشتان است را سبک تر کنید. شما احتیاج دارید هر چه سریعتر وقتی برای خودتان خالی کنید و با خیال راحت در دنیای تنهایی خود فرو بروید، پس سعی کنید زودتر مسئولیت ها و وظایفتان را انجام دهید تا وقتتان برای انجام آنچه دلتان می خواهد آزاد شود. البته نباید مسئولیتی که نسبت به خانه و خانواده تان دارید را فراموش کنید و باید به اندازه کافی برای آن ها هم وقت بگذارید.

شما احساس می کنید که چیزی عوض شده است، اما نمی توانید دقیقا بگویید که چه چیزی تغییر نموده است. احساس می کنید کاراگاهی هستید که به دنبال حقیقت می شود، ولی اگر این کار را ادامه دهید این درگیری ذهنی تبدیل به یک وسواس شده و نمی گذارد به کار های دیگرتان رسیدگی کنید. هیچ اشکالی ندارد که بخواهید با چیز های جدیدی که دارند در زندگیتان به وجود می آیند آشنا شوید و از آن ها سر در بیاورید، ولی هیچ لزومی ندارد که همین امروز به همه چیز پی ببرید. امروز پس از خاتمه کار هایی که در لیست وظایف روزانه تان هستند با دوست های دیگرتان جمع شده و به خانه یکی از دوستانی که مدتی است از جمعتان دور شده است بروید.

امروز در آرزوی انجام کار های ماجراجویانه هستید، ولی ذهنتان درگیر مسئولیت ها و وظایفی است که به رسیدگی فوری شما احتیاج دارند. با این حال مدام وسوسه می شوید کار های روزمره تان را کنار گذاشته و به دنبال انجام کار هایی بروید که بهتر و هیجان انگیزتر به نظر می رسند. با این حال باید ابتدا مسئولیت هایتان را به انجام برسانید تا با خیالی راحت و وجدانی آرام تعطیلات آخر هفته تان را شروع کنید. بعدازظهر امروز با دوستانتان قرار بگذارید و کار هایی انجام دهید که به شما احساس ماجراجویی می بخشند، رفتن به جا هایی که تا کنون نرفته اید یا انجام ورزش هایی که تا حالا امتحان ننموده اید گزینه خیلی خوبی می تواند باشد.منبع: برترین ها

به "فال روزانه 30، 02، 1399" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 30، 02، 1399"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید