خبرنگاران جهش تولید، سرمایه گذاری را تسهیل می کند

به گزارش وبلاگ گپ و گفتگو، کرمان - خبرنگاران - شهردار کرمان گفت: نام گذاری هوشمندانه سال 99 با عنوان جهش تولید از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی موجب شتابان شدن فعالیت های بسیاری از حوزه ها به ویژه عمران شهری و تسهیل سرمایه گذاری در کرمان می شود.

خبرنگاران جهش تولید، سرمایه گذاری را تسهیل می کند

سیدمهران عالم زاده روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ گپ و گفتگو افزود: نام گذاری سال با عنوان جهش تولید اقدامات شهرداری را به ویژه در بخش های عمرانی شتاب بیشتری می دهد و با حذف دستورالعمل های مزاحم و دست و پاگیر، امور سرمایه گذاران را تسهیل می کند و پروژه ها شتاب بیشتری می گیرد.

وی گفت: بسترهای لازم برای یک شهر توسعه یافته با ایجاد بستر لازم سرمایه گذاری در سال جهش تولید فراهم می شود تا به منویات رهبر معظم انقلاب در این حوزه جامه عمل بپوشانیم.

شهردار کرمان گفت: تمرکز ما در دوره جدید بر اتمام طرح های نیمه تمام شهری است که این طرح ها از جمله تقاطع های غیرهم سطح، براساس اولویت تکمیل و به بهره برداری می رسد و علاوه بر آن چند طرح بزرگ عمرانی نیز آغاز خواهیم کرد که در مرحله مطالعات واقع شده است.

وی مطرح نمود: 30 بوستان طی 2 سال گذشته در مقیاس شهری و محله ای در شهر کرمان به بهره برداری رسید و علاوه بر پروژه ها و المان های مختلفی آماده بهره برداری برنامه های فرهنگی هنری متنوعی با عنوان نوبهار 2 برای نوروز امسال تدارک دیدیم که به علت شیوع ویروس کرونا، افتتاح این پروژه ها به تعویق افتاده و یا لغو شده است.

عالم زاده شرح داد: همچنین در مقابله با شیوع ویروس کرونا، ضدعفونی معابر اماکن، بوستان ها و نقاط پُرتردد در برنامه روزانه همکاران شهرداری کرمان قرار گرفت و هم اکنون در حال اجرا است.

وی افزود: با همکاری سایر دستگاه های مرتبط ازجمله دانشگاه علوم پزشکی از شیوع ویروس کرونا جلوگیری می شود و بخش عمده تبلیغات شهری به آگاه سازی شهروندان نسبت به این ویروس اختصاص داده شد و فضای شهری متفاوت تر از هر سال جلوه می کند تا اندکی از ناراحتی های شهروندان کاسته شود.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران جهش تولید، سرمایه گذاری را تسهیل می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران جهش تولید، سرمایه گذاری را تسهیل می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید