پرداخت اقساط وام های بانکی اصناف، تسهیل می شود

به گزارش وبلاگ گپ و گفتگو، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز گفت: بانک ها در پرداخت اقساط وام، مکلف به همکاری با اصناف هستند.

پرداخت اقساط وام های بانکی اصناف، تسهیل می شود

دنیاگیر شاهمرادی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز در گفت و گو با خبرنگار از ، با بیاناین که برای تسهیل پرداخت اقساط وام های بانکی اصناف و تولید کنندگان آماده همکاری هستیم، گفت: اصناف اطلاعات لازم در این خصوص را جمع آوری کنند، ما نیز بانک ها را در تسهیل پرداخت اقساط وام اصناف و همکاری با آنان، مکلف به همکاری می کنیم.

او با اشاره به چک های برگشتی بعضی اصناف، افزود:چک های برگشتی مربوط به اشخاص است و ما نمی توانیم در این خصوص اقدامی انجام دهیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز در ادامه گفت: ویروس کرونا شرایط اقتصادی نامساعدی را برای دنیا رقم زد بنابراین ضرورت همکاری مردم با یکدیگر بیشتر احساس می شود.

او با بیان این که تعطیلی صنوف و کاهش تجمعات باعث باعث کاهش تلفات ناشی از ابتلا به ویروس کرونا بود، افزود: 92100 صنف از 107520 واحد غیرضرور تشخیص داده شه و برای حفظ سلامت مردم تعطیل شدند.

شاهمرادی گفت: به همین منظور انتظار می رود نهایت همکاری با اصناف انجام شود و امور مربوط به دولت نیز توسط ما پیگیری خواهد شد.

د.خ

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "پرداخت اقساط وام های بانکی اصناف، تسهیل می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت اقساط وام های بانکی اصناف، تسهیل می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید