پاداش بلوکارت از خریدها

به گزارش وبلاگ گپ و گفتگو، همه ما برای خریدهای روزانه و هفتگی خود یک یا چند فروشگاه معین را می شناسیم که به دلایل مختلفی بیشتر کالاهای مورد نیازمان را از آنجا تهیه می کنیم. از میان عواملی مثل تنوع محصولات و.. اما قیمت کالاها و اندازه تخفیف اعمال شده یکی از اصلی ترین و مهم ترین معیارهایی است که یک فروشگاه یا مغازه را به مکانی خاص برای ما تبدیل می نماید.

پاداش بلوکارت از خریدها

این فروشگاه ها معمولا با ارائه تخفیف های مناسب، کالاهای خود را با سود نسبتا کمتری به فروش می رسانند تا بتوانند تعداد مشتریان بیشتر و خریدهای گسترده تری را داشته باشند. این تخفیف ها شاید در نگاه اول مبلغ زیادی به نظر نرسد اما در خاتمه هفته، ماه یا سال به مبلغ قابل توجهی تبدیل شده و پس انداز ارزشمندی را به وجود می آورد.

پیدا کردن این فروشگاه ها شاید برای بعضی کار سختی باشد اما برای کاربران بلوبانک با چند لمس در اپلیکیشن این نئوبانک فاصله است. برای این منظور بلوبانک سرویس پاداش خود را طراحی و راه اندازی نموده تا کاربرانش هر روز و در هر خریدی که انجام می دهند از تخفیف های فوق العاده ای برخوردار شوند.

پاداش هر خرید

پاداش نام قابلیتی است که در اوایل سال 1401 به اپلیکیشن بلوبانک اضافه شد تا علاوه بر کاهش هزینه خریدهای روزانه، هفتگی و ماهانه کاربران، تجربه ای لذت بخش را به دارندگان کارت بانکی بلو منتقل کند. سرویس پاداش با همکاری شرکت بامن پیشرفته و کاربران بلوبانک را به شکل آنی و به آسانی از تخفیف های ارزشمند بهره مند می نماید. تمامی کاربران اپلیکیشن بلوبانک برای استفاده از این سرویس کافیست در منوی فروشگاه گزینه پاداش را انتخاب نمایند. با ورود به این صفحه فروشگاه های آنلاین و زنجیر ه ای طرف قرارداد به همراه اندازه تخفیف هر کدام قابل مشاهده است.

با فعال کردن گزینه دسترسی به موقعیت مکانی، نزدیک ترین فروشگاه به شما و درصد تخفیف هر کدام به نمایش درمی آید، شما می توانید فروشگاه هایی که بیشترین اندازه تخفیف را دارند، انتخاب نموده و از روی نقشه موجود در اپلیکیشن به این فروشگاه ها مراجعه کنید. در زمان مراجعه تنها کافیست مبلغ خریدتان را با کارت خوان های سامان کیش (سپ) پرداخت کنید، پس از آن تخفیف سرویس پاداش به دو روش برای شما اعمال می شود.

  • برگشت پول

یکی از روش های ویژه سرویس پاداش برگشت پول است. در این شیوه ظرف مدت کوتاهی پس از اینکه خرید خود را انجام داده و مبلغ روی فاکتور را پرداخت کردید، درصدی از وجه پرداخت شده به حساب تان باز می شود. مبلغ برگشت داده شده، پاداش خریدی است که با کارت بانکی بلو داشته اید.

  • تخفیف لحظه ای

بخشی از تخفیف های سرویس پاداش ممکن است به شکل آنی و مستقیم محاسبه و اعمال شود. در این روش میزان درصد تخفیفی، از جمع مبالغ روی فاکتور کم می شود و در نهایت خریدار مبلغی را پرداخت می نماید که شامل تخفیف شده است.

در حال حاضر با همکاری شرکت بامن و بلوبانک، بیش از 10 هزار فروشگاه در سراسر ایران، تخفیف های سرویس پاداش را به طیف گسترده ای از کاربران بلوبانک ارائه می دهند. به تازگی نیز فروشگاه های آنلاین به این جمع اضافه شده اند.

بلوبانک، نئوبانک ایرانی وابسته به بانک سامان است که اواخر سال 1398 فعالیت خود را با هدف پاسخگویی به نیازهای بانکی هموطنان، به ویژه قشر جوان، آغاز کرد. این نئوبانک، با ارائه خدماتی تماما آنلاین و به وسیله اپلیکیشن، توانسته با نوآوری، سطح جدیدی از خدمات بانکی را به ایرانیان ارائه دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا نصب اپلیکیشن بلوبانک، لطفا به نشانی https://blubank.com مراجعه کنید.

منبع: فوت و فن

به "پاداش بلوکارت از خریدها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاداش بلوکارت از خریدها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید