خداحافظی حامد لک با طرفداران

به گزارش وبلاگ گپ و گفتگو، دروازه بان سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به خاطر یکسری اتفاقات که نمی خواهم بازگو کنم فصل گذشته قهرمان نشدیم.

خداحافظی حامد لک با طرفداران

علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران یکی از نخستین خرید های تابستانی پرسپولیس بود تا حامد لک پس از پشت سر گذاشتن دو فصل پر فراز و نشیب از جمع گلر های این تیم خارج گردد.

لک پس از جدایی از پرسپولیس و پیوستن به مس رفسنجان در بخشی از پیغام خود که در صفحه شخصی اش در اینستاگرام منتشر نموده، به بحث جدایی اش پرداخته است:

خوشحالم که سال اول حضورم در پرسپولیس با شرایط خوب و رسیدن به قهرمانی در لیگ برتر، سوپرجام و حضور در فینال آسیا (که حقمان قهرمانی بود) همراه شد، ولی سال دوم به خاطر یکسری اتفاقات که نمی خواهم بازگو کنم قهرمانی به دست نیامد.

قبول دارم در 4-3 بازی آنطور که باید کار نکردم، ولی این شرایط برای هر گلری در جهان اتفاق می افتد، اما در طول دو سال حضورم در تیم بزرگ پرسپولیس این رخ داد، ولی بعضی خواستند از آب گل آلودی که وجود داشت ماهی بگیرند؛ که گذشت زمان روی دیگرشان را به طرفداران نشان می دهد.

چطور می گردد وقتی به پرسپولیس آمدم آن شرایط خوب را داشتم، ولی به مرور در سال دوم شرایط را برای من جوری ایجاد کردند که از نظر فنی و فوتبالی عقب افتادم؟ یکسری اتفاقات برای من به وجود آوردند و در فضای مجازی قصد تخریب من را داشتند که فوتبالی نبود، ولی خدا را هزاران بار شکر می کنم که بسیاری از پیشکسوتان من را شرمسار کردند و نشان دادند فقط حامد لک را در بعضی مسائل فصل اخیر مقصر ندانسته اند.

وی در انتها از اعتماد یحیی گل محمدی قدردانی و بابت همکاری رضا درویش و محمد محمدی برای جدایی از پرسپولیس تشکر کرد.

حامد لک با انتشار این ویدئو از طرفداران پرسپولیس خداحافظی کرد:

منبع: ورزش سه ـ خبرگزاری مهر

منبع: فرارو

به "خداحافظی حامد لک با طرفداران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خداحافظی حامد لک با طرفداران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید