هیل: اعضای کنگره آمریکا از هر دو حزب کرونایی شده اند

به گزارش وبلاگ گپ و گفتگو، نشریه هیل از شیوع کرونا در کنگره آمریکا اطلاع داد و نوشت نمایندگانی از احزاب دموکرات و جمهوری خواه در هر دو مجلس سنا و نمایندگان به این ویروس مبتلا شده اند.

هیل: اعضای کنگره آمریکا از هر دو حزب کرونایی شده اند

به گزارش به نقل از نشریه آمریکایی هیل، با شیوع ویروس کووید 19 در آمریکا نمایندگان کنگره این کشور از هر دو حزب و در هر دو مجلس نمایندگان و سنا به این بیماری مبتلا شده اند.

هیل فهرستی از اسامی نمایندگانی که آزمایش کرونای آن ها مثبت شده را منتشر نموده است.

سناتور رند پال: نخستین و تا به امروز تنها سناتوری که آزمایش کرونای او مثبت شده است. سخنگوی پال در 22 مارس خبر ابتلای او را به کرونا اعلام نمود و گفت او اطلاعی از تماس مستقیمش با فرد آلوده ای ندارد. پال جمهوری خواه و از ایالت کنتاکی است.

جو کانینگهام: عضو مجلس نمایندگان و دموکرات که در 19 مارس پس از اینکه متوجه شد با یکی دیگر از نمایندگان که تست کرونای او مثبت بوده تماس داشته است در بیانیه ای اعلام نمود که خود را قرنطینه نموده است و پس از دیدن علائمی از بیماری کرونا، آزمایش داد که جواب آن مثبت شد.

ماریو دیاز-بالارت: نخستین نماینده ای که به کرونا مبتلا شد و دفتر او در 18 مارس در بیانیه ای اعلام نمود جواب آزمایش این نماینده مثبت بوده است. دیاز جمهوری خواه از ایالت فلوریدا از مردم خواست برای شکست دادن این ویروس فاصله اجتماعی را رعایت نمایند.

مایک کلی: نماینده 71 ساله جمهوری خواه از ایالت پنسیلوانیای آمریکا اوایل هفته گذشته اعلام نمود نتیجه آزمایش کرونای او مثبت بوده است.

بن مک آدامز: نماینده دموکرات از ایالت یوتا نیز در زمانی کوتاهی پس از آنکه اعلام شد نتیجه آزمایش ماریو دیاز مثبت بوده است در بیانیه ای گفت او نیز آزمایش کرونای مثبت داشته است.

از زمان شیوع کرونا در آمریکا تا به امروز مجموع مبتلایان به این ویروس از مرز یک صد هزار نفر عبور نموده و به 104256 نفر رسیده است. به این ترتیب آمریکا در میان کشور هایی که با این ویروس در حال دست و پنجه نرم کردن هستند در صدر قرار گرفته است. بیش از 1700 نفر هم در این کشور بر اثر ابتلا به کرونا جان باختند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "هیل: اعضای کنگره آمریکا از هر دو حزب کرونایی شده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیل: اعضای کنگره آمریکا از هر دو حزب کرونایی شده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید